Jdi na obsah Jdi na menu
 


Las Palapas

14. 11. 2012

 

Systém

Hotel Las Palapas má tropickou zahradu, kde hosté mohou relaxovat v houpací síti a užívat si vánek z Karibského moře. Po koupání ve venkovním bazénu se hosté mohou osvěžit drinkem z plážového baru nebo odpočívat při masáži.
Hotel Las Palapas nabízí pokoje s komfortním vybavením včetně klimatizace a vlastních koupelen. Po náročném dni mohou hosté odpočívat v houpací síti na terase.
Las Palapas provozuje restauraci Acuario, která k snídani a večeři připravuje mexické a mezinárodní menu. Hosté si mohou několikrát týdně vychutnat tematické večeře formou bufetu doprovázené živou hudbou nebo domácí a mezinárodní nápoje v salonku Casa Club.
Vítejte v hotelu Las Palapas, strategicky umístěn v Playa del Carmen na 5th Avenue, Jirka v pohodě !!!hned vedle plážového klubu Mamita, a přímo na nádherné pláži s bílým pískem, tyrkysové moře a měkké vánek mezi palmami. V hotelu Palapas Las jsme se zavázali poskytovat jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru, takže během Vaší dovolené si můžete opravdu odpočinout a vychutnat si mexické Karibiku až po dříve.

Užijte si to nejlepší pláže ve městě Playa del Carmen, opalovat se na měkkém písku, jedinečné na tuto pláž, těší krystalických vody a perfektní počasí.

Udělejte si čas být v kontaktu s přírodou a bujné vegetace v ekologické části hotelu, plně 75% půdy je nedotčená a zůstává ve svém přirozeném stavu. Nebo jednoduše hlava pro zahradní a vychutnat naše tropické zahrady, zatímco odpočívá v houpací síti, je aktualizován vánek z mexické Karibiku.

Služby a zařízení, které Hotel Las Palapas nabízí vám a mexické a kosmopolitní atmosféru 5th Avenue bude ze svého pobytu v Playa del Carmen dovolenou pamatovat.

Naše video: I TADY MŮŽETE SPUSTIT!!!Zdeno125

 

Náhledy fotografií ze složky Las Palapas

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 103486
Měsíc: 4819
Den: 159